Aktualności

XVII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym Bartoszyce 2019

 

 

W imieniu Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Bartoszycach, Związku Pracodawców Ratownictwa Medycznego oraz własnym, mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XVII Mistrzostwach Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym Bartoszyce 2019.

Przykładem roku poprzedniego, zawody odbędą się na terenie urokliwego powiatu bartoszyckiego w dniach 22-24.05.2019. Oprócz  rywalizacji zespołów podczas zadań symulowanych chcielibyśmy zaproponować i zaprosić Państwa  do czynnego udziału w panelu wykładowym prowadzonym przez zaproszonych prelegentów oraz Państwa.  Dlatego też prosimy o nadesłanie do 30.04.2019 w formie prezentacji multimedialnej oraz skrótu plakatowego, opisu postępowania ratunkowego ciekawego lub nietypowego przypadku klinicznego, zdarzenia medycznego, z jakim członkowie zespołu startującego, zmierzyli się w warunkach rzeczywistych. Autorzy najciekawszych trzech opisów zostaną poproszeni o zaprezentowanie prezentacji podczas panelu wykładowego. Wszystkie prace będą przedstawione w formie skrótów plakatowych w holu hotelu.

Z ogromną nadzieją liczymy na Państwa entuzjazm oraz czynne uczestnictwo w części konferencyjnej. Mamy nadzieję, że będzie to okazją do wymiany doświadczeń, schematów postępowań jak i uatrakcyjnienia elementu dydaktycznego mistrzostw.

Na zgłoszenia załóg czekamy do 22.04.2019.  O udziale w mistrzostwach decyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie szczegóły dotyczące zawodów znajdziecie Państwo w regulaminie.

Bazą noclegową zawodników będzie Dworek Dębówko http://dworekdebowko.pl/

Organizację Mistrzostw Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym już po raz drugi odbieramy jako zaszczyt oraz dowód ogromnego zaufania. Mając żywo w pamięci zadowolenie uczestników ze zmagań roku poprzedniego, zapewniamy, iż tym razem, również dołożymy wszelkich starań aby sprostać zadaniu.

Licząc na Państwa udział pozostajemy do dyspozycji w przypadku zapytań.

 

Z poważaniem,

Sławomir Wójcik

dyrektor

 

 

Patronat Honorowy

Organizatorzy

Patronat medialny

Instytucje wspierające

Główny sponsor

 

Sponsorzy