XVIII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym Bartoszyce 2023

×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /includes/menu.inc).

 

 

W imieniu Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Bartoszycach, Związku Pracodawców Ratownictwa Medycznego oraz własnym, mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XVIII Mistrzostwach Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym Bartoszyce 2023.

Po dłuższej przerwie ponownie wracamy do grona organizatorów mistrzostw regionalnych. Tym razem, zawody odbędą się na terenie urokliwego powiatu ryńskiego w dniach 13-15.06.2023. Motywem przewodnim mistrzostw będą Wodne Zespoły Ratownictwa Medycznego, które Państwu chcielibyśmy przedstawić jako jedną z nietypowych form ratownictwa medycznego jaka zawiera się w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego. Oprócz  rywalizacji zespołów podczas zadań symulowanych mamy nadzieję, iż zapierające dech w piersiach widoki i bryza świeżego powietrza znad Wielkich Jezior Mazurskich będą dla Państwa formą kojącego odpoczynku i relaksu jak i niezapomnianych wspomnień.

Z ogromną nadzieją liczymy na Państwa entuzjazm i obecność.

Na zgłoszenia załóg czekamy do 30.04.2023.  O udziale w mistrzostwach decyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie szczegóły dotyczące zawodów znajdziecie Państwo w regulaminie.

Bazą noclegową zawodników będzie miejsce stacjonowania jednego z czterech wodnych ZRM........ Ośrodek Bocianie Gniazdo https://szatanek.pl/ i niech Państwa nazwa nie zmyli :-)

Organizację Mistrzostw Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym już po raz trzeci odbieramy jako zaszczyt oraz dowód ogromnego zaufania. Mając żywo w pamięci zadowolenie uczestników ze zmagań lat poprzednich, zapewniamy, iż tym razem, również dołożymy wszelkich starań aby sprostać zadaniu.

Licząc na Państwa udział pozostajemy do dyspozycji w przypadku zapytań.

 

Z poważaniem,

Sławomir Wójcik

dyrektor

 

 

Patronat Honorowy

Organizatorzy

Patronat medialny

Instytucje wspierające

Główny sponsor

 

 

Sponsorzy