Wolontariusze z Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach przekazują pluszaki do karetek pogotowia

31 maja 2016r uczennice - wolontariuszki z klasy II D Liceum Ogólnokształcącego w Bartoszycach przekazały dla Naszego Szpitala 6 worków zabawek pluszowych. Przytulanki były zbierane w bartoszyckich szkołach oraz w szkole w Sępopolu. Zabawki będą trafiać do dzieci, które to z różnych powodów będą musiały mieć udzieloną pomoc przez ratowników medycznych, znajdą się w karetkach pogotowia czy też będą pacjentami Naszego Szpitala. Wszyscy dobrze wiemy, że każdy „MIŚ” to przyjaciel dziecka, który często zmniejszy lęk, strach, ból. Zabawki zostały przekazane na ręce Pana Dyrektora Sławomira Wójcik. Dyrektor Szpitala wraz z obecnymi pracownikami złożyli na ręce Pani Pedagog Małgorzaty Kuzia podziękowania uczennicom za wspaniałą inicjatywę.