Podziękowanie dla szkoły w Kandytach

Drodzy nauczyciele i uczniowie szkoły podstawowej w Kandytach.

Okres świąteczny to czas nadziei i wiary, a także podziękowania za dobro, którym nas obdarowaliście.

Dziękujemy w imieniu naszych małych pacjentów i zespołu Oddziału Chorób Dziecięcych w Bartoszycach za przemiłą niespodziankę jaką była wizyta w naszym oddziale Św. Mikołaja wraz z uczniami i nauczycielami, za cudowne prezenty   i za nieopisaną, bezcenną radość naszych pacjentów.

Tym samym pragniemy złożyć życzenia spokojnych i zdrowych świąt Bożego Narodzenia, radości i dobra w sercu, niech ten czas przyniesie Wam same szczęśliwe chwile spędzone w gronie najbliższych