Szpital otwiera bufet. Zapraszamy na smaczne, domowe obiady i przekąski

Z przyjemnością informujemy, że Szpital w Bartoszycach rozszerzył działalność o usługi gastronomiczne. Bufet jest dostępny zarówno dla  pacjentów, osób odwiedzających jak i wszystkich gości szpitala. W naszym bufecie, który mieści się na pierwszym piętrze można zjeść smaczny posiłek na miejscu jak i zabrać ze sobą na wynos. W ofercie są śniadania (sałatki, koktajle, smoothie, świeżo wyciskane soki, kanapki), zestawy obiadowe oraz słodkie wypieki. Wszystkie wyroby są świeże i przygotowywane na miejscu. Dodatkowo przy bufecie działa sklepik, w którym można dokonać zakupu szerokiej gamy artykułów spożywczych i kosmetyków.

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego szpitalnego bufetu
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16, w soboty i niedziele od 10-15.