Ratownicy medyczni naszego Szpitala zdobyli laur najlepszej dryżyny ratownictwa medycznego na Warmii i Mazurach !!!

W dniach 10 – 12 czerwiec 2015r odbyły się w Olsztynie XIII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym. Udział wzięło 23 zespoły z terenu całego kraju. Oprócz zespołów z Polski był również jeden  zespół  ratowników medycznych z Ukrainy. Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Bartoszycach reprezentowali:Daniel Rożko, Grzegorz Daniluk i Marek Bulski.

Nasz zespół ratowników medycznych  zdobył laur najlepszej drużyny ratownictwa medycznego na Warmii i Mazurach. Ogólnie w mistrzostwach  ratownicy medyczni reprezentujący nasz Szpital zajęli II miejsce.  Według sędziów najlepszym zespołem okazał się  zespół ratowników  medycznych z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego z Warszawy. III miejsce wywalczył zespół ratowników medycznych z Białegostoku.

Bartoszyccy ratownicy wywalczyli i tym samym zapewnili  sobie  prawo startu w Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Medycznym.  Serdecznie im gratulujemy i tym samym rozpiera nas duma, że mamy tak wspaniałych i świetnie  wyszkolonych  ratowników medycznych.

< >
<
>

Partnerzy