"EKO KARETKA" !!! W związku z bardzo dużym zainteresowaniem przez szkoły konkursem plastycznym "EKO KARETKA" i otrzymaniem około 70 mini ambulansów i nie tylko :) organizator przesuwa termin ogłoszenia wyników konkursu na dzień 20.03.201

Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Bartoszycach oraz Starostwo Powiatowe w Bartoszycach zapraszają uczniów szkół podstawowych powiatu bartoszyckiego do wzięcia udziału w konkursie technicznym "EKO - KARETKA". Przedmiotem konkursu jest wykonanie "EKO - KARETKI " z materiałów ekologicznych . Konkurs trwa do 5 marca 2019. Ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 14 marca 2019, a uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień zaplanowane jest w ramach XVII Mistrzostw Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym 22-24.05.2019 w Bartoszycach.
Regulamin oraz oświadczenie konkursu znajdują się na stronie internetowej www.szpital-bartoszyce.pl.

Patronat honorowy nad konkursem objęło Starostwo Powiatowe w Bartoszycach