Zielono-Biała Niedziela (24.04.2016r) w Bartoszycach

24.04.2016r od godz.10:00 na Placu Konstytucji 3 Maja zorganizowana została akcja pod hasłem Zielono-Biała Niedziela. Głównym organizatorem było Nadleśnictwo Bartoszyce. Szpital wraz z innymi organizacjami pozarządowymi włączył się w akcję. Każda okazja jest dobra aby można było promować zdrowie, prowadzić w tym zakresie edukację. Pracownicy Naszego Szpitala mierzyli poziom cukru we krwi, wartość ciśnienia tętniczego. Dodatkowo prowadziliśmy edukację w zakresie prawidłowej samokontroli piersi u kobiet. Uczyliśmy jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Z naszej oferty skorzystało około 80 osób.