Święty Mikołaj nie zapomniał o chorych dzieciach pozostających w szpitalu „Mikołajki”

6 grudnia to czas wyjątkowy, to dzień  imienin św. Mikołaja to bardzo ważny dzień w życiu każdego człowieka, a szczególnie naszych milusińskich. Każdy maluch oczekuje na wizytę Świętego Mikołaja dźwigającego worek prezentów. Mikołaj nie  mógł zapomnieć o dzieciaczkach, które ten czas muszą spędzać w szpitalnym łóżku aby dojść do zdrowia. Do dzieci przebywających  w Naszym Szpitalu też zawitał Mikołaj.

Dzieci zostały obdarowane  podarunkami, ale także uśmiechem i życzeniami. Bardzo mali, jak i trochę starsi pacjenci, choć zaskoczeni odwiedzinami, ciepło reagowali na gości rodem z Laponii i otrzymane prezenty. Życzymy im szybkiego powrotu do pełni zdrowia oraz Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia  wraz z Mikołajem,  pracownikami Naszego Szpitala i Fundacji na Rzecz Zdrowia.